Türkiye’nin iş ahlakı profili açıklanıyor!

“İGİAD 2018 Türkiye İş Ahlakı Araştırması” raporu basın toplantısında kamuoyu ile paylaşılacak.

Türkiye’nin iş ahlakı profili açıklanıyor!
Tarih : Yorum Yap

İş ahlakını erozyona uğratan sebepler ve sorumlularını ortaya koyan rapor hazırlandı. Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği’nin (İGİAD) hazırladığı rapor 18 Aralık Salı günü saat 10.00 gerçekleştirecek basın toplantısında kamuoyuyla paylaşılacak. Dernek Başkanı  Ayhan Karahan, “İGİAD 2018 Türkiye İş Ahlakı Araştırması” açıkalayacağı basın toplantısına açık çağrıda bulunarak başta basın mensupları, dileyen herkesi davet etti. Başkan, Karahan davetiyede;
“Son yıllarda iş dünyasında ihmal edilen değerler neler oldu? Yolsuzluğun artması, haksız rekabet uygulamalarının yaygınlaşması, çalışan haklarının görmezden gelinmesi, hiçbir ilkeye dayanmayan ayrımcılıklar ve daha pek çok konunun ayrıntılarını merak ediyorsanız, çağrımıza kulak verin.

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) olarak; Prof. Dr. Ömer TorlakProf. Dr. Şuayıp ÖzdemirDoç. Dr. Erkan Erdemir’in editörlüğünü yaptığı, ülkemiz için çok önemli olduğuna inandığımız, büyük heyecan duyarak araştırıp, hazırladığımız “İGİAD 2018 Türkiye İş Ahlakı Araştırması”nı 18 Aralık Salı günü saat 10.00 gerçekleştireceğimiz basın toplantısında açıklayacağız.

İş ahlakını erozyona uğratan sebepleri ve sorumlularını ortaya koyan raporumuzu kamuoyuna duyurmak amacıyla düzenlediğimiz basın toplantısını lütfen ajandanızda not edin. Toplantımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

—————————————————————————————————————————

Tarih: 18 Aralık 2018 – Salı

Yer: İstanbul Ticaret Odası (İTO) Fuaye Alanı, 5. Kat

Adres: İstanbul Ticaret Odası Merkez Bina Reşadiye Cad. Eminönü / İstanbul

Program Akışı

09.30 – 10.00 Karşılama ve İkram

10.00 – 10.15 Karşılama Konuşmaları

 Ayhan Karahan İGİAD Başkanı

   İsrafil Kuralay İTO Başkan Yardımcısı

10.15 – 11.15 İGİAD 2018 Türkiye İş Ahlakı Araştırma Sunumu

11.15 – 11.30 Soru ve Cevap

cinemidi

cinemidi