Adform Liderler Kategorisinde!

Gartner, Adform’un Uygulama Becerisi & Bütünleştirme Vizyonunu Temel Aldı 

Adform Liderler Kategorisinde!
Tarih : Yorum Yap

Gartner’ın Magic Quadrant 2018 Raporu’nda Adform Liderler Kategorisinde!

Dünyanın en büyük bağımsız reklam teknolojisi firmalarından biri olan Adform, Gartner tarafından 2018 yılının “Magic Quadrant for Ad Tech” liderleri kategorisinde belirlendi. Reklam teknolojileri, Gartner’ın Magic Quadrant raporunda bu yıl ilk kez bir kategori olarak ele alındı. Adform’un Ad Tech kategorisinde bu başarıyı elde etmesinde sahip olduğu teknolojik çözümler ve yenilikçi gelecek vizyonu rol oynadı.

“Ekosistemin En Eksiksiz Platformunu Oluşturan Güçlü Çözümler Sunuyor” 

Adform CSO Jochen Schlosser, bu önemli başarı ile ilgili olarak “Odak noktamız her zaman kendi başlarına da ayakta durabilen, ancak birleştirildiğinde ekosistemin en eksiksiz dijital reklamcılık teknolojisi platformunu, yani Adform’u oluşturan güçlü çözümler sunmak oldu.” diyerek Adform’un sahip olduğu modüler yaklaşımın Gartner Magic Quadrant 2018’de listelenme başarısını getiren başlıca faktörler arasında bulunduğuna işaret etti.

Modüler bakış açısı, geleceği öngörme becerisi ve omnichannel odaklı yaklaşımı ile tanınan Adform’un Reklam Sunucusu, Creative Studio, Demand Side Platform ve Data Management Platform modülleri, amaca özel çözümler olarak oluşturulmuştur; ancak tamamının entegrasyonu ile son derece önemli ek avantajlar elde edilebilir.

Gartner, Adform’un Uygulama Becerisi & Bütünleştirme Vizyonunu Temel Aldı 

Adform Uygulayıcı Genel Müdürü (COO) Oliver Whitten, “Gartner’ın Uygulama Becerisi & Bütünleştirme Vizyonu olarak adlandırdığımız yaklaşımımızı temel alarak Adform’u liderliğe uygun görmesinin bizim için anlamı çok büyük. Kolay entegrasyon ve aktivasyon sunuyor, mükemmel hizmet vermekten gurur duyuyor ve küresel ekosistemin şekillendirilmesinde gizliliğe önem veriyoruz.” dedi.

Sözlerine “Bu konsolidasyon çağında bağımsız bir platform olmaktan ve full stack anlayışa sahip vizyonumuzu sektör için bir örnek olarak görmekten gurur duyuyoruz. Kategori lideri olarak onurlandırıldığımız için mutluyuz ve dijital reklam ekosistemi için daha iyi bir gelecek inşasına yardımcı olmaya daima kararlıyız.” şeklinde devam eden Whitten, Adform’un başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflediklerini vurguladı.

Gartner, Inc. 2018 “Magic Quadrant for Ad Tech” araştırma raporunun ücretsiz bir kopyasını temin etmek için bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://blog.adform.com/adform/adform-named-a-leader-in-gartner-s-2018-magic-quadrant-for-ad-tech/

Adform hakkında: 
Adform; medya satın alma, dijital reklam yönetimi ve gösterim hizmeti sunan bir entegre Software as a Service platformudur. Adform yazılımı, Data Management Platform, Demand Side Platform ile gelişmiş analiz, raporlama yeteneğine ve küresel arenada yüksek etki yaratan kampanyalar oluşturmayı sağlayan yaratıcı araçlara sahip Ad Serving Platform’dan oluşmaktadır. 2002 yılında Danimarka’da kurulan Adform, dünyanın önde gelen ajansları, reklamverenleri, danışmanları ve yayıncılarından oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir.

cinemidi

cinemidi