En anlamlı hediye iyi seçilmiş bir kitaptır!

Nefes denince Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Nevşah Karamehmet’in felsefe,
bilim, teknik, duygu ve deneyim dolu romanı TÖZ, anlamlı bir yeni yıl
hediyesi arayanlar için…

En anlamlı hediye iyi seçilmiş bir kitaptır!
Tarih : Yorum Yap

Yılbaşı için en anlamlı hediye iyi seçilmiş bir kitaptır!

Sürükleyici, düşündürücü ve dönüşüme kapı aralayacak bir hediye: TÖZ

Yılbaşı birçok kişi için yeni hedefler koyma, amaçlar belirleme, dilekler dileme ve değişim zamanıdır. Ve bu dilekler arasında sağlık, aşk ve huzur çoğunlukla yerini alır. Nefes denince Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Nevşah Karamehmet’in felsefe, bilim, teknik, duygu ve deneyim dolu romanı TÖZ, yeni yılda değişime kapı aralamak isteyen sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği…
Yazar ve Nefes Uzmanı Nevşah Karamehmet’in ikinci romanı TÖZ, anlatım zenginliğiyle öne çıkıyor; sevgiyle sevgisizliği, kazanmakla kaybetmeyi, yaşamsal şifrelerle okurlarına düşündürtüyor. “Nefs” üçlemesinin TİN’den sonraki ikinci kitabı olan TÖZ’de Fatma’nın, Selim’in, Cengiz’in, Aslı’nın, Asu’nun, Behçet’in, Esra’nın, Kerim’in, Ahmet’in, Gülşah’ın, Arthur’un, Excalibur’un, Merlin’in, Tutmosis’in, Hatşepsu’nun ve RA’nın sarmal zaman döngüsü içinde birbirine değmeden ama birbirinin tesirini duyarak akıp giden öyküleri, eşsiz bir tanrısallaşma tecrübesine dönüşüyor.

Tin’in devamı niteliğindeki bu kitap, dünya denen çoktan yaşanmış ve bitmiş bir sanrının içinde burada bulunma amacını hatırlayabilmeyi başaranların tanrısallaşmayla tekâmül edecek olan yolculuklarına rehberlik ediyor.

Nevşah Karamehmet’in diğer kitapları

Tin: Kitap, okuru çoktan yaşanmış bitmiş bir dünya hikayesinin tekrarlanıp duran sanrısından uyandırıyor. Aşkla, bağımlılıkla, ahlakla, değersizlikle ve çürümüşlükle sınanan birbirinden renkli kadın ve erkek kahramanların emsalsiz deneyimlerini ustalıkla kurgulanmış bir olaylar zinciri içerisinde anlatıyor.

Altın Kitabın Sırları: Kendinizi iyi hissetmenizi değil uyanmanızı sağlayacak bu kitap, yaşamda nasıl başarılı olacağınızı değil, yaşam olarak algıladığınız döngünün gerçekte ne olduğunu görmenizi sağlayacak.

Nefesle Yeniden Doğuş: Hepimiz içimize ne kadar az yaşam çektiğimizden habersiz soruyoruz: “Neden hastalanıyorum?” Peki, sağlığı korumanın doğru nefes almaktan geçtiğini biliyor muyuz? O muhteşem yaşam kaynağını tam kapasite kullanabiliyor muyuz? Bedensel ya da ruhsal sıkıntılarımızın kaynağının farkında mıyız? Tüm bu soruların yanıtları ‘’Nefesle Yeniden Doğuş’’ta…

İyileşmek İstiyorsan: Nevşah Karamehmet, astımdan kısırlığa, kilo sorunlarından alerjilere ve migrene tüm hastalıkların gerçek kaynağını ve bu hastalıkları kaynağında yok etmenin yollarını bu kitapta anlatıyor.

NEFES – Mutluluğa Giden Yol: Nefesle farkındalığını artırmak, kalbinin ritmini değiştirmek, organların daha hızlı iyileşmesini sağlamak ve dengede kalmak… Hepsi bu kitapla mümkün!

Canlı – Yaşayan Gıdalarla Gelen Sağlık: Bedenimiz yiyeceklerden onlar “en doğal” halindeyken en iyi yararlanabiliyor. Canlı gıdalar bedenimizin ihtiyacı olan her şeyin en kalitelisine sahip; enzim, vitamin, mineral, protein gibi… Kitapta organik beslenmeye dair birçok ipucu yer alıyor.

Spirituella: Bu kitabı okurken siz de gülecek, eğlenecek, şaşıracak, öğrenecek, tüm duyguları bir arada yaşayacak ve KOŞULSUZluğun inanılmaz dünyasında bir kez daha var olacaksınız.

Yansımalar: Hedefler, amaçlar, beklentiler, sebepler, sonuçlar, problemler… Kafanızın içerisinde binlerce çözüme ulaşmamış düşünceye bir bakın ve nefesle tüm bunların ilişkini keşfedin!
www.nevsah.com

www.nfsyasamokulu.com

cinemidi

cinemidi